top of page

Opinie


Poniżej znajdziecie kilka słów od cudownych Par,
którym miałam zaszczyt towarzyszyć.

IMG_3191.jpg

Marta i Adam

"Pewnie najlepiej byłoby gdybyśmy nagrali to co mówimy, żebyś doświadczyła jak bardzo się cieszymy... Skarby i bezcenne momenty naszej prywatnej wieczności... BARDZO MOCNO CI DZIĘKUJEMY!!! ZDJECIĄ SĄ REWELACYJNE!!! Już nie mogę się doczekać, aż pokażę je światu! Dziękujemy, bo dałaś nam ten dzień na dłużej, bo dzięki Tobie to nas bolą żuchwy od uśmiechu! Wzruszyłam się, śmiałam, podskakiwałam na kanapie, Adam śmiał i uśmiechał się z taką zadumą, która po prostu jest nie do opisania... Nie wiem ile razy będę wracać do tych zdjęć ale już nie wyobrażam sobie nie zajrzeć do nich każdego następnego dnia. Mamy szczęście - czuwają nad nami - zesłali nam Anioła do tej jedynej w całym naszym życiu misji. Oby dobro, które dajesz światu wróciło do Ciebie z milionową siłą. Jesteś mistrzynią emocji i strażnikiem szczęścia, które w dodatku umiesz uwiecznić w wyjątkowym, niepowtarzalnym stylu. Dziękuję, DziękujeMY. 

Buziaki, Marta i Adam"

Julia i Jakub

"Cześć Kinga, to jeszcze raz ja! Chciałabym Ci podziękować. Dla mnie te zdjęcia są przepiękne, klimatyczne, nieszablonowe i ujmujące chwile, które tego dnia są "niezauważalne" dla pary młodej :) Nasze zdjęcia wyglądają jak z sesji, nie jak z "typowego wesela"! ♥ Jesteś osobą tak wrażliwą na piękno, że chyba drugiej takiej osoby nie znam. Dbasz o każdy szczegół, co teraz rzadko jest spotykane. Piękne, naprawdę!"

IMG_2866.jpg
image00116.jpeg

Julianna i Jakub

"Tyle emocji, że nie wiem co napisać ♥ Kocham jak to wszystko ujęłaś - nie miałam co do tego wątpliwości, że tak będzie, ale to przechodzi oczekiwania. Cuda, wymarzone. Chciałabym wywołać wszystkie ale mogłabym pewnie wtedy obkleić nimi cały dom z zewnątrz ♥ Dziękujemy, że byłaś z nami i za tę ilość, i za obróbkę szybką niż sama myślałaś ♥"

Ewa i Krzysztof

"Jezus Maria

Nie wiem nawet jak mam to skomentować. To są najpiękniejsze zdjęcia jakie w życiu widziałam, aż ciężko mi uwierzyć, że na nich jestem. Naprawdę jesteś niesamowita Kinga, jestem wzruszona jak nas uchwyciłaś, to jest tak autentyczne i przepiękne."

image00093.jpeg
bottom of page